Здравейте,
Доколкото си спомням дори в един от уроците бе казано че е най-хубаво да вземеш някоя тема и да я научиш със всичките и екстри, след което може да си я визуализираш по различни начини. Така може една и съща тема да я използваш за няколко сайта и да изглежда все едно са различни теми. Темата която си купуваш си е твоя и си правиш каквото си искаш освен ако изрично не е споменато че е само за един домейн което много се съмнявам че е така.
Обикновенно лицензите са 1 покупка на тема - 1 сайт.
А всъщност ако имаме домейн и си направим 1,2,3 поддомейна на главния, мисля че това е разрешено при условието 1 тема = 1 домейн. Така ли е ? Иначе аз съм чел условията на един от сайтовете за Regular license и 1 тема е за 1 домейн. Ако искаш същата тема за друг домейн, ново закупуване на темата, което е и логично.
Тук не съм сигурен. Трябва да се прочете лиценза.
Само сайта на wordpress ли можем да вземем качествени безплатни теми? Останах с такова впечатление от урока, че всички други източници, които се разглеждат, предлагат само платени теми.
http://jomboom.com/ http://www.joomla24.com/option,com_gallery/Itemid,6.html Тук също има безплатни, но са за Joomla.
Справих се сама, което показва че курса е бил перфектен.
Здравей, Провери в докумнетацията на темата в кое меню е това лого. Така като гледам менюто - обикновено биха го сложили в General или Header.