Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Защо когато създам документ за Web, се отваря цял екран  ,не както при вас  екран със страница?

Графика CorelDraw Графичен дизайн Векторна графика Растерна графика Графичен дизайн с CorelDraw

Екранна снимка към: Защо когато създам документ за Web, се отваря цял екран&nbsp; ,не както при вас&nbsp; екран със страница?<br>

а при вас е

Екранна снимка към: Защо когато създам документ за Web, се отваря цял екран&nbsp; ,не както при вас&nbsp; екран със страница?<br>

При мен документът за уеб също се отваря така, че заема работния екран.

Това, което правя, за да се види целия лист, е да превъртя назад scroll бутона на мишката за отдалечаване на изгледа.

Примери за scroll-ване тук и тук.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.