
Ивайло Миланов
Завърших ПГСАГ,,Лубор Байер'', гр. Стара Загора. Уча в УАСГ, ССС. През свободното си време чета книги(книги-игри), свиря на китара и изучавам програмите с помоща на ,,aula.bg''.
Потвърдени умения от харесани отговори разделени по софтуер
Записани курсове
-
Страшно полезен курс, в който можем да се научим как да спестяваме много време от механични операции.
-
Доста добре структуриран и разбираем курс. Малко хора могат да поднесат информацията толкова добре.
-
След финала на курса останах изумен колко полезен може да ни е Excel дори и в ежедневието. Препоръчвам курса за всички начинаещи в Excel, понеже това е една от основните програми и няма как да се развиваме без нея.
-
-
-
-
-
Веднъж щом разберем какво могат динамичните блокове ще разберем колко малко знаем. Абсолютно си заслужава!
-
Изключително полезен и лек курс. Предоставя знания необходими на всеки, който има достъп до компютър.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Курсът ни дава напълно ясна представа къде си губим времето, но по-важното е, че ни отучва от този навик.
-
Определено е едно доста добро допълнение към уменията на всеки един инж. Наученото ще ни спести страшно много работа.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Удостоверения
Постижения
-
Първи стъпки
-
Връзка с Facebook
-
Профил със снимка
-
Добро начало
-
Напред, напред, напред
-
Научихте пет урока!
-
Напредък
-
Който се учи, той ще сполучи
-
Научихте десет урока!
-
Три влизания за една седмица
-
Пет влизания за една седмица!
-
Имейл новини. Ниво 1
-
Доказани знания
-
Имейл новини. Ниво 2
-
Стабилен напредък
-
Записан втори курс!
-
Научихте 20 урока!
-
Записани три курса!
-
Записани четири курса!
-
Който дава живот на ума и знанието, той не умира
-
Здрав напредък
-
Научихте 40 урока!
-
Най-мощното оръжие
-
Записани пет курса!
-
Научихте 80 урока!
-
Продължаваме напред
-
Записани шест курса!
-
Научихте 100 урока!
-
Потенциал!
-
Записани осем курса!
-
Обучение под пара :)
-
Научихте 120 урока!
-
Инвестиция в знания
-
Нощна птица!
-
Професионалист!
-
Научихте 150 урока!
-
Образованието е ключът
-
Непрекъснато израстване
-
Благодарност
-
Попълнено мнение за един курс
-
Научихте 200 урока!
-
Богатството на образованието
-
Добро утро!
-
Попълнено мнение за два курса
-
Експерт!
-
Добър приятел
-
Много добър приятел
-
Чудесен приятел
-
Незаменим приятел
-
Добра екипна работа
-
Профил
-
Имейл новини. Ниво 3
-
Гуру!
-
Страхотна екипна работа
-
Споделящ знанията си
-
Най-интересното знание
-
Учител!
-
Който помага на другите, помага на себе си
-
Дай, за да получиш
-
Магьосник
-
Участие в Аула конкурс
-
Най-добрият приятел
-
Време за навик(Ден 10)
-
Как продължаваш? (Ден 20)
-
Финал (Ден 21)
Последни отговори
-
Аз обединих обектите и тогава работата стана. Проблемът идва от това ,че филлет се заобля по двете съседни повърхности на обекта.
-
Под еднаква музика една и съща песен ли се има предвид или песни с еднакъв ритъм или еднакъв стил?
Еднаква музика се разбира като абсолютно еднаква музика по всички критерии. Според мен за фокус музика може да използваш музика, която те отупска и най-важното е да я знаеш до съвършенство, така че да не и обръщаш внимание и да не те разсейва, а само да се използва като сигнал за мозъка , че сега е времето да се концентрираш. Лично аз слушам rock и metal като стилове , но не осещам кога преминава от една в друга песен защото ги знам на изуст. Относто подредбата на песните е добре да е една и съща освен, ако не целиш две коренно различни неща- пример (абсолютно абсурден) Цел физическа тренировка- playlist чалга, Цел концентрация - playlist Rockhits. П.П. Ако изпозваш слушалки вземи си качествени слушалки. Разликата е огромна.
Урок: Ключ към фокус сесията
-
Попринцип макросите не са лош вариант.
-
Когато вкарваш външна референция не товариш по малко. А когато използваш Layout си зъздаваш Viewport'и препоръчвам ти и да им вкараш малко прозрачност на хоризонталите. Ако много лагва, в началните видеоклипове имаше настойки които да облекчат малко AutoCAD.
-
Не съм много сигурен дали това е правилният отговор, но все пак ще опитам. Попринцип много зависи от хоризонталите, колкото по точни са, от толкова повече точки са изградени и тогава командата trim забива и те изхвърля. Как да си решиш проблема без да триеш хоризонталите. Вкарай ги като Xref подложка в курса е обяснени перфектно как става това. След това принтирай само с layout'и и няма да имаш проблеми. (Когато имаш няколко листа за принтиране и не желаеш да се вижда даден слой, в примера хоризонтали, можеш да го изключиш само за избраният Layout.)