Безплатно! Онлайн събитие: 7 грешки при AI изображенията Регистрация тук.
Серия
0
Аула точки
3415
Постижения
27
Изгледани уроци
134
Харесани отговора
0
Общо отговора
3
Въпроса
0
Последвани
0
Интереси
AutoCAD
3ds Max
3D Моделиране
Рендериране
3D Моделиране и Рендериране с 3DS MAX
Записани курсове
Завършени обучения
PDF удостоверения могат да се се свалят от лични настройки и документи.
Постижения
В АУЛА винаги се стремим да подобрим начина на обучение и поради това въведохме точкова система с постижения.
Принципът на работа е съвсем прост - за определено действие в АУЛА (като преминати уроци, преминат тест,
отговор на въпрос от друг колега) се получават точки и постижения. Така ще възнаграждаваме хората, които
регулярно гледат уроците и помагат на другите в сайта.
Разгледайте всички налични постижения тук.
Напред, напред, напред
ново
Прогрес
ново
Обучение под пара :)
ново
Записани три курса!
Потенциал!
Записан втори курс!
Връзка с Gmail
Продължаваме напред
Най-мощното оръжие
Профил със снимка
Здрав напредък
Който дава живот на ума и знанието, той не умира
Стабилен напредък
Доказани знания
Добра екипна работа
Благодарност
Три влизания за една седмица
Който се учи, той ще сполучи
Имейл новини. Ниво 3
Имейл новини. Ниво 2
Имейл новини. Ниво 1
Напредък
Първи стъпки
Последни форум дискусии
Включвам се с удоволствие и Благодаря за тази възможност!
Здравейте, направих по описания от Вас начин след кавичките поставям интервал и пиша -df: и давам ОК. След което при следващото отваряне на програмата ме пита да избера Classic или Design, избирам Design, но пак си е класик версията. Опитах и с преинстал и то няколко пъти, но без резултат. Ще Ви бъда благодарна, ако ми помогнете.
Здравейте, аз при инсталиране избрах classic, искам да премина към Design, но по начина който сте описали не ми се получава. Друг вариант има ли за да го променя, защото искам да запиша курса, а в него се работи на Design? Благодаря предварително.