Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Има ли значение, как правим някой неща?

Photoshop Fastweb Photoshop Фотография Уеб дизайн Графика Тайните на Photoshop

Искам да попитам има ли значение, ако по един начин ми е по-лесно да правя някой неща, а не както е показано в някой урок?

Всичко зависи от случая, понякога може да допуснете грешка която дори не подозирате че може да спъне процеса на работа с дни. Например ако не използвате маски, триете дадено изображение. В даден момент може да искате да върнете нещо и няма да може. Но има други неща за който е по-добре да създадете собствен стил на работа :) Успех!


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.