Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията
Ранг 2
FREE

Десислава Николова

Присъединил се: Декември 2015
Серия

0

най-дълъг период: 0 дни
Аула точки

3150

 
Постижения

24

за седмица 1
Изгледани уроци

77

за седмица 4
Харесани отговора

0

за седмица 0
Общо отговора

3

за седмица 0
Въпроса

0

за седмица 0
Последвани

2

 
Интереси
Photoshop Microsoft Excel MS Word AutoCAD AutoCAD Civil 3D 3ds Max Microsoft 365 Тайните на Word V-Ray

Записани курсове

Постижения

В АУЛА винаги се стремим да подобрим начина на обучение и поради това въведохме точкова система с постижения.
Принципът на работа е съвсем прост - за определено действие в АУЛА (като преминати уроци, преминат тест, отговор на въпрос от друг колега) се получават точки и постижения. Така ще възнаграждаваме хората, които регулярно гледат уроците и помагат на другите в сайта. Разгледайте всички налични постижения тук.
Най-мощното оръжие
ново
Напред, напред, напред
Записан втори курс!
Здрав напредък
Научихте 20 урока!
Който дава живот на ума и знанието, той не умира
Добра екипна работа
Благодарност
Пет влизания за една седмица!
Научихте десет урока!
Три влизания за една седмица
Доказани знания
Стабилен напредък
Имейл новини. Ниво 1
Научихте пет урока!
Който се учи, той ще сполучи
Връзка с Facebook
Профил със снимка
Напредък
Добро начало
Първи стъпки

Последни форум дискусии

Здравейте! Опитвам се да изчертая правоъгълника, както съм свикнала-команда за rectangle, след това задавам стойности за "X"-10, TAB, "Y"-20 и за мое учудване се изчертава чудовищно голям правоъгълник, който дори не виждам...Явно съм променила някои настройки, но нямам идея кои. При това всяко следващо изчертаване със същите параметри ми построява правоъгълник с различна големина. Имате ли идея къде може да греша?