Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията
AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Здравейте, искам да попитам тъй като на моят компютър 2012 му е доста тежък, при инсталация на 2010 има ли разлики в интерфейса или не?

Има разлики в интерфейса, но те са минимални. <br/> <br/>Не съм сигурен, че 2010 работи по-бързо, но го изпробвай. Аз лично бих предпочел по-новата версия, но с настройките за оптимизация за скорост: <br/> <br/>https://aula.bg/autocad-nastroyki-za-uskorenie-na-autocad <br/>


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.