Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Как да стане неконцентричния отвор

AutoCAD Формула 3D AutoCAD CAD/BIM Проектиране

В упр.2 при първия вариант на изчертаване нямах проблем. Когато го начертах с revolve-II вариант- не можах да направя неконцентричния отвор. Как да стане?

Неконцентричният отвор се прави се след revolve, а не преди него.

да аз искам да го направя след revolve, но не успях - пробвах различни фигури създадени с revolve и в нито една не успях да направя отвор. При другите солиди нямам проблем с отворите!

Само след завършване на този 3-ти Модул могат да се правят много интересни неща: например подреждане на кубчето на Рубик:



Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.