Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Защо, когато искам да копирам част от чертеж в друг чертеж ,понякога ми излиза съобщение "Clipboard failed".

AutoCAD Формула

<br/><br/>

Предполагам, че частта от чертежа, която искате да копирате
е част от Block.

<br/><br/>

Така че отидете
в Block Editor,
за да проверите дали не можете да копирате
всички субекти.

<br/><br/>

 

<br/><br/><br/><br/>


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.