Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Каква е причината в папки bin и obj/x86 при мен да липсва Release. прилагам scr?

Visual Studio Xamarin Програмиране Основи на програмирането със C#

Каква е причината в папки bin и obj/x86 при мен да липсва Release. прилагам scr?

В Xamarin Studio ди бутона за компилиране има пдащо меню, което дава опция да избираш debug и rel. Пробвай да прекомпилираш и да го качиш пак.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.