Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Може ли да дадете малко пояснения за var:

Visual Studio Xamarin Програмиране Основи на програмирането със C#

var i = 10; // implicitly typed int i = 10; //explicitly typed

Когато дефинираш с var траябва да изглежда горе долу така: var i = (int) 10; В най - общ план идеята на var е, че не описваш типа при дефинирането.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.