Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Защо не ми се показват обектите?

3ds Max 3D Моделиране 3D Моделиране и Рендериране с 3DS MAX V-Ray

Здравейте. Защо не ми се показват обектите когато рендвам, а трябва да им поставя осветление за да се покажат? Какво трябва да се промени за да се получи?Благодаря.

трябва да им поставя осветление за да се покажат


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.