Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Как да отворя файл Plan.DWG

3ds Max 3D Моделиране 3D Моделиране и Рендериране с 3DS MAX V-Ray

Не мога да отворя файл Plan.DWG, защото ми дава съобщение, че е създаден с по-висока версия на Аутокад. Аз работя с 2012, дали ще може да прикачите файл, записан за по-стара версия?

Благодаря, Краси


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.