Безплатно! Онлайн събитие: 7 грешки при AI изображенията Регистрация тук.
Въпрос към урок: Създаване на многоредови атрибути
от курс: AutoCAD Формула II
Защо не се получава антетката
При мен не се получава антетката.Като задам на името на обекта <br/>ограниченията за дължина ,после при ново вкарване не мога директно да <br/>пиша името ,а трябва пак да задавам ограничение.Това не е чак такъв проблем ,но при изписване на името не се спазва ограничението дори и след ATTSYNC
Вашият отговор
Запиши се в Аула
Ако вече имаш регистрация влез оттук