Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Защо не се получава  антетката

AutoCAD Формула II AutoCAD CAD/BIM Проектиране

При мен не се получава антетката.Като задам на името на обекта <br/>ограниченията за дължина ,после при ново вкарване не мога директно да <br/>пиша името ,а трябва пак да задавам ограничение.Това не е чак такъв проблем ,но при изписване на името не се спазва ограничението дори и след ATTSYNC

ето и две снимки

тук е след ATTSYNC

И при мен не запазва това ограничение при следващ insert. За спазването на зададено ограничение забелязах, че не прекъсва текста, ако в него няма space (както е в твоя пример).


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.