Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Защо при натискане на бутона Save, не излиза прозореца за указване на пътя към папката в която искам да запазя файла?

AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Имам проблем ,като натисна опен от аутокад бутона не ми дава меню с папките, а се изписва в командния ред да напиша пътя към папката .Иматели някаква идея какво става вчера нямах проблем с това.

Здравей, <br/>Надявам се да съм разбрал правилно проблема ти, напиши в комадния ред FILEDIA - Autocad ще те попита за стойност на параметъра - задай 1( в момента най-вероятно е 0 ), след което пробвай с open бутона. <br/>Надявам се да съм бил полезен .

последното твърдение за стойност 0 на linedia е в противоречие с казаното преди това

Не разбрах кое е противоречието, но filedia със стойност 1 пуска менюто.

Petkov може би има предвид youtube видеото където към края се казва че командата filedia със стойност 0 решава проблема.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.