A какво мислите за Google Drive? Върши ли същата работа като предложените тук облачни услуги?
Аз дори си купих платената версия от 100GB и я използвах известно време. Не съм доволен от клиента за Windows - иначе цената е най-изгодната на гигабайт. <br/> <br/>Два основни проблема. Първият е, че програмката изисква много ресурси. На по-мощен компютър не се забелязва, но на нетбука ми, който е с по-слаб процесор всичко спира. Имам и един по-стар компютър P4 вкъщи (един от 4те общо :) ) и на него всичко спира... <br/> <br/>Вторият проблем е по-сериозен. Няколко пъти самата програмка блокира и това което прави е, оставя папката, която е синхронизирана и прави втора папка. Така в момента вместо всичко да ми е синхронизирано, имам на 3-4 компютъра по 2-3 различни несинхронизирани Google Drive Папки и сега трябва да хвана да ги събера на едно място всичките и да ги сихронизирам ръчно файл по файл. Пълен хаос са ми файловете в момента, вместо да са на едно място. <br/> <br/>Заключението е не го препоръчвам :) <br/> <br/>В момента съм на платената версия на Dropbox и нямам никакви проблеми. <br/> <br/>
Аз също ползвам Drobox, след като изредих доста облачни услуги остана само той.
Нещата са ясни и точни.