Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Как да премахна разграфената мрежа (grid) в AutoCAD 2009?

AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Работя с autocad 2009 смених цвета на екрана от бял на сив но нямам разграфена мрежа. Какво да правя?

Здравей, <br/> <br/>предполагам, че става въпрос за GRID опцията. <br/>Можеш да я включваш и изключваш долу в лентата с бутони или чрез клавиша F7.

БИХТЕ ЛИ ДАЛИ СЪВЕТ ЗА ЦВЕТА НА МОДЕЛНОТО ПРОСТРАНСТВО


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.