Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Защо не мога да изчертая правилно перпендикуляра върху солида?

AutoCAD Формула 3D AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Защо не мога да изчертая правилно перпендикуляра върху солида,правя всичко както го показва лектора,но не се получава полилинията ми се изчертава сякаш е кординатната система е разместена,а е точно както в упражнението...? Екранна снимка към: Защо не мога да изчертая правилно перпендикуляра върху солида?

Здравейте, може да пробвате следното: 1.Проверете дали OSnap-а за перпендикуляр е включен. 2.Променете стила за визуализиране от "Shaded" на "Conceptual" както е във видеото или поне на Shaded with Edges, за да има видими ръбове(линии) към които да се прихване перпендикуляра - виж скрийншота. Екранна снимка от форума Дано да съм полезен. Успех!


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.