Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията
Въпрос към урок: Навигация от курс: Photoshop Web Design

Защо когато отворя файл не e в слой LAYER 1?

Photoshop Fastweb Photoshop Фотография Уеб дизайн Графика Тайните на Photoshop

Здравейте, защо когато отворя файл не ми е в слой LAYER 1 както е при вас, а в BACKGROUND. С Photoshop CS5 съм.

Можеш да намериш подробен отговор тук:
и

 Много благодаря!


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.