Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Как да изтрия от name manager записаните таблици .Бутона deiete не е активен.Защо не мога да записвам в name box маркирана област от клетки.Записвам име ,но то не се запазва .С таблиците е обратно.,не мога да ги изтрия.EXCEL2013. Поздрави!

Microsoft Excel Microsoft 365 Тайните на Excel

Здравей,

таблиците не можеш да ги изтриеш от Name Manager. Те се изтриват като кликнеш на някоя клетка от таблицата и от менюто за Таблици избереш "Convert to Range", тогава ще ти изчезне и в Name Manager. Колкото до областите би трябвало да става, но може да пробваш и по друг начин. Да си избереш областта и в Name box да му зададеш името. След което ти се появява и в Name Manager-a. Ако и така не стане пиши пак :) 

Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.