Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Как можем да достъпим Файловия мениджър на Windows през клавиатурата?

Microsoft Windows OS Компютърна грамотност Компютърна грамотност Базови

Чрез задържане на бутона от клавиатурата с иконката на Windows + натискане на бутона Е.

Windows button + E key

Файловия мениджър може да достъпим по 2 начина. 1. С иконката в долния ляв ъгъл, която изглежда като папка. 2.Чрез отваряне на каквато и да е произволна папка.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.