Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Защо не ми работят бързите бутони?

Графичен дизайн Векторна графика Тайните на Illustrator

Не ми разботят бързите бутони като CTRL + 1 ; CTRL + N. Работя от macbook. Моля за помощ, понеже ми бави в работата.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.