Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията
Ранг 1
FREE

Георги Бонов

Присъединил се: Май 2014
Серия

0

най-дълъг период: 0 дни
Аула точки

505

 
Постижения

15

за седмица 0
Изгледани уроци

27

за седмица 0
Харесани отговора

20

за седмица 0
Общо отговора

1

за седмица 0
Въпроса

0

за седмица 0
Последвани

0

 
Напредък по курсове
Интереси
Photoshop Microsoft Excel MS Word AutoCAD MS PowerPoint Lightroom Premiere Pro Тайните на Excel MS Project

Записани курсове

Постижения

В АУЛА винаги се стремим да подобрим начина на обучение и поради това въведохме точкова система с постижения.
Принципът на работа е съвсем прост - за определено действие в АУЛА (като преминати уроци, преминат тест, отговор на въпрос от друг колега) се получават точки и постижения. Така ще възнаграждаваме хората, които регулярно гледат уроците и помагат на другите в сайта. Разгледайте всички налични постижения тук.
Споделящ знанията си
Имейл новини. Ниво 2
Доказани знания
Научихте 20 урока!
Стабилен напредък
Благодарност
Напредък
Имейл новини. Ниво 1
Научихте десет урока!
Който се учи, той ще сполучи
Първи стъпки
Научихте пет урока!
Напред, напред, напред
Добро начало
Потвърдени умения

от харесани отговори разделени по софтуер

Microsoft Excel 20

Последни форум дискусии

Амии, в контекста на отговора по-горе, нека да споделя един практичен съвета на мой добър приятел и бивш колега, комуто принодлижи изказването: "Абе има ли Excel от глад няма да се умре". А ето и въпросния съвет, който впрочем макар и да звучи шеговито, често ми е помагал в затруднение: "Когато нещо не ти се получава и се чудиш каво да правиш с Excel - натисни десен бутон!" -:)