Безплатно! Онлайн събитие: 7 грешки при AI изображенията Регистрация тук.
Въпрос към урок: Създаване на сложни обекти чрез LOFT
от курс: AutoCAD Формула 3D
Здравейте! <br/>Каква може да е причината с команда LOFT да изчертавам само "surface" обекти, като при текуща команда "MOde" ми показва, че чертая "Solid" обекти по подразбиране? Версията, на която работя е 2013. Благодаря!
За съжаление в някои версии на Аутокад има проблеми с loft и създава повърхности. <br/> <br/>Пробвай да създадеш региони чрез командата region и тогава пусни loft на регионите.
Вашият отговор
Запиши се в Аула
Ако вече имаш регистрация влез оттук