Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията
AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Здравейте, искам да попитам защо когато натисна символа" / " ми прехвърля текста под долна черта. т.е. ми го превръща в дроби. И как евентуално може да се коригира това.
Благодаря ви.

Димитър,

маркираш създадената дроб, кликваш с десния бутон на мишката и избираш опцията unstack. Ако исбереш stack properties може да контролираш поведението на AutoCAD като активираш или деактивираш AutoStack


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.