Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Здравей, трябва ли да се запази файла, от който взимаме моделите на текста за tool-palets?

AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Здравей, трябва ли да се запази файла, от който взимаме моделите на текста за tool-palets?

Файлът трябва да е запазен, преди да се вкарат обектите в tool palette. Това е задължително за блокове. <br/> <br/>За стилове на текстове не съм сигурен, но не ти пречи да натискаш CTRL+S преди да вкараш стила. След това конкретно за стила си стои в палетата и вече няма нищо общо с първоначалния файл. <br/> <br/>Това не е така за блоковете - в палетата има само връзка към оригиналния файл. Блоковете не се пазят в палетите.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.