Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Въпросче

AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Можеш ли да ми кажеш как да сейвна файл във jpg формат?

Става по същият начин както създаваме PDF файлове (разглеждаме го в модула за плотиране). <br/> <br/>Правят се настройки за плотиране, но вместо на хартия се избира драйвер за JPG и програмата прави такъв файл. <br/> <br/>Тези настройки ще ги гледаме по-подробно в модула за плотиране.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.