Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Собствени блокове

AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране
   Моля да ми отговорите, защо след като   затворя  блок редактора, в програмата не излиза прозореца за запомняне. Така се получи и в упраждението с колата и при изчертаването на друг блок. 

<br/> Курсът Ви е невероятен , поздравления за това ,че полагате толкова усилия и търпение да обучавате хората.

Благодаря за мнението. <br/> <br/>Прозорецът за запомняне на блока се появява само, ако сме отворили блок редактора и сме направили промяна в блока. <br/> <br/>Когато правим промени и натискаме затваряне на блока ние реално разчитаме програмата да е достатъчно умна и да ни пита дали да запишем промените. <br/> <br/>Процедурата за работа по книга е <br/>1. Правим промените <br/>2. Натискаме Save Block за запазване <br/>3. Натискаме Close Block (X) за затваряне <br/> <br/>в тази последователност, след като сме записали вече промените, Аутокад не иска от нас да запиваме втори път промените и за това не се появява прозореца.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.