Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията
AutoCAD Формула 3D AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Работя с версия 2009 смених работното пространство с 3d modeling, но пространството не е настроено,нямам настроена рибън лента итн

Ето две решения на проблема. <br/> <br/>Един вариант е да се пусне инсталацията на Аутокад на ново и да се кликнат и отметките за 3Д. <br/> <br/>Друг вариант е да се включат рибон панелите с командата cui (има урок в Аутокад формула за него), което обаче изисква малко повече опит и нерви.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.