Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията
AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Направих палета CADTaйни със всички текстове и т.н.,по начина който ни показвате - уж успях. Започнах да чертая , пиша текстове и оразмерявам ,но всичко излиза с големи размери.Къде греша.

Трябва да провериш две неща. <br/> <br/>1. избран ли е коректният мащаб (в долния десен ъгъл) <br/>2. обектът, който изписвате със стила от палетата ли е (вижда се в палетата със свойствата - ctrl+1)


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.