Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Може ли версията от 2019 да се ползва по същия начин?

AutoCAD Формула 3D AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Може ли версията от 2019 по същия начин да се ползва?

Здравей, Кристиана.

Да можеш да ползваш версия 2019 за преминаването през курса. По-скоро се увери, че версията която използваш е пълната А НЕ LT версия на AutoCAD, т.к. LT версията на CAD няма инструментите за 3D чертане.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.