Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията
AutoCAD Формула 3D AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Като напиша в ком.ред Dim не мога да дръпна оразм. линия, но от Ribb. панела я стартирвам. <br/>Като напиша DC за да завърша оразм., Аcad отваря прозорец, и не изпълнява командата <br/>Изчезна ми иконата за заключване на слоевете

за оразмеряването се оправих, не бях написала коректно командата


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.