Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията
Въпрос към урок: Създаване на лейаути от курс: AutoCAD Формула

Как се поставя фирмено лого?

AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Здравейте, антетките ли се използват или има друг начин за поставяне на фирмено лого на разпечатаните четежи?

Здравей, Пламен.

Фирменото лого е препоръчително да се постави в антетката.

Използва се опцията Xref или може директно да вземемеш една картинка и да я поставиш /insert - неш/ в Layout - a и съответно да я наместиш в рамките на антетката. Най - добре е ако антетката е на блок и съответно картинката с логото е постоянно там и съответно няма нужда да я вмъкваш всеки път.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.