Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Kак да си попълня всички полета

AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Имам профил полочавам разришение да си напиша обавата всчко като потпълня на края ми иска потребителско име аз не знам какво да напиша изкам шаблон за всичкокак да потпълва

То не е зле първо да се понаучи българския правопис, но ако чертежът съдържа само размери и без него може!

e,,,,,,,,,dobre-  no  malko  smqh  ne  izlishno

Чорбаджи, ще даваш на мен идин гащи плява, да го ядеш на нащо магаре


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.