Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

къде са тези допълнителни команди

AutoCAD Формула 3D AutoCAD CAD/BIM Проектиране

някъде трябва да има такива настройки но не мога да ги намеря. <br/>Вчера инсталирах 2013 и сега малко съм в процес на ориентация. <br/> <br/>Още един въпрос - <br/>Искам да махна координатите които ми излизат под мишката.

Това са команди (не бутони), което означава, че се пишат в командния ред чрез клавиатурата. <br/> <br/>Координатите, които се появяват са заради Dynamic Input, който е включен. Всъщност са доста удобни, но могат да се изключат с F12

Различните стойности, които са показани под видеото също се въвеждат в командния ред.

От къде да си сваля "готовите файлове" ?

Да се смени стилтът на визуализация

Трябва да се смени стила на визуализацията


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.