Безплатно! Онлайн събитие: 7 грешки при AI изображенията Регистрация тук.
Въпрос към урок: Настройки за ускорение на AutoCAD
от курс: AutoCAD Формула
Изчистване на мащаби
Здравей, как да изчистя нежеланите мащаби, които, на всичкото отгоре, са и в инчове.Пледварително благадаря! Иначе научавам много полезни неща, въпреки, че работя с autocad още от времете, когато беше под dos:)
Здравей, <br/> <br/>Радвам се, че научаваш полезни неща. Тепърва предстоят по-интересните :) <br/> <br/>Може да почистиш нежеланите мащаби по няколко начина. <br/> <br/>Пускаш командата scalelistedit (или чрез десен клик на бутона за мащаби долу дясно и опция Custom) <br/> <br/>Там има бутон Delete, чрез който можеш да изчистиш мащабите. Има и бутон Reset, на която се избира опцията Metric. <br/> <br/> <br/> <br/>
Вашият отговор
Запиши се в Аула
Ако вече имаш регистрация влез оттук