Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Атанаска

AutoCAD Формула AutoCAD CAD/BIM Проектиране

Защо след като съм избрала средния маркер (за получаването на триъгълника) избирам "добави точка" и до курсора ми се появява един +, а средната точка, за върха на триъгълника не се появява? Да не би да съм сбъркала нещо. Не ми се появява средата за върха на триъгълника. Благодаря! <br/>

Винаги при опцията Add Vertex се появява "+", който ни показва, че добавяме точка. <br/> <br/>Ако ти липсва точка, просто си я добави както е показано на видеото. <br/> <br/>Ако аз нещо не разбирам въпроса ти, пиши ми с повече обяснения.


Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.