Безплатно! Онлайн събитие: 7 грешки при AI изображенията Регистрация тук.
Въпрос към урок: Модифициране на геометрични фигури чрез маркери
от курс: AutoCAD Формула
Атанаска
Защо след като съм избрала средния маркер (за получаването на триъгълника) избирам "добави точка" и до курсора ми се появява един +, а средната точка, за върха на триъгълника не се появява? Да не би да съм сбъркала нещо. Не ми се появява средата за върха на триъгълника. Благодаря! <br/>
Винаги при опцията Add Vertex се появява "+", който ни показва, че добавяме точка. <br/> <br/>Ако ти липсва точка, просто си я добави както е показано на видеото. <br/> <br/>Ако аз нещо не разбирам въпроса ти, пиши ми с повече обяснения.
Вашият отговор
Запиши се в Аула
Ако вече имаш регистрация влез оттук