Прескочи към основното съдържание Прескочи към навигацията

Защо?

3ds Max 3D Моделиране 3D Моделиране и Рендериране с 3DS MAX

Здравейте. При мен се появи проблем с използването на командата  mirror.<br/> Пробвах с дърветата, но те се движеха единствено по ос z. Затова отидох<br/> в  Axis Constraints  и видях, че там е маркирана тази ос. Махнах това и<br/> пробвах отново. Отново не се получи, ос z беше активна. След което <br/>пробвах с изчертаването на нов елемент и пак командата mirror. Този път <br/>обаче се получи нещо друго. Маркирайки новия елемент - паралелепипед , се маркират едновременно с него и колите, и дърветата. Къде греша?

Здравей,

обърни внимание коя ос е маркирана по времето на използване на командата Mirror ... по принцип Axis Constraints нямат влияние докато използваш командата. Пробвай в нов файл с някой примитив, след това пак пробвай в тази сцена, ако не се получи може да ми изпратиш проблемният файл да го погледна.

Вашият отговор

Запиши се в Аула

или
Вашият имейл е защитен при нас.